خرید کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری 

قیمت : 24950 تومان

برند : Sooremehr Pub

خرید پستی کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری 

قیمت کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری

کتاب خاطرات سفیر» نوشته‌ی نیلوفر شادمهری» است. شادمهری در مقدمه آورده است: ماجرای نوشتن این خاطرات را اینگونه بیان می‌کند: القصه! به‌عنوان دانشجوی ممتاز، موفق به دریافت بورس دوره دکترا در رشته طراحی صنعتی شدم. علاقه شخصی و بررسی‌های مطالعاتی پیرامون موضوع رساله‌ام من را در انتخاب کشور فرانسه مطمئن‌تر کرد و سرانجام راهی پاریس شدم. پایم که رسید به فرانسه، با اولین رفتارها و سؤال‌هایی که درباره حجابم می‌شد و به‌خصوص درباره وضعیت و شرایط ایران، متوجه شدم آنجا کسی من را نمی‌بیند. آن‌ که آن‌ها می‌دیدند و با او سر صحبت را باز می‌کردند یک مسلمان ایرانی بود؛ نه نیلوفر شادمهری. آن‌ها چیز زیادی از ایران نمی‌دانستند. اگر بخواهم دقیق‌تر بگویم، شناختی که از ایران داشتند فاصله زیادی حتی با واقعیت داشت؛ چه رسد به حقیقت و من شدم "ایران"! من باید پاسخگوی همه نقاط قوت و ضعف ایران می‌بودم. انگار من مسئول همه شرایط و وقایع بودم. چاره‌ای نبود و البته از این ناچاری ناراضی هم نبودم. من ناخواسته واسطة انتقال بخشی از اطلاعات شده بودم و این فرصتی بود تا آن‌طور که باید و شاید وظیفه‌ام را انجام دهم. تصمیم گرفته شده بود! من سفیر ایران بودم و حافظ منافع کشورم و مردمش.» این کتاب را انتشارات سوره‌مهر» منتشر کرده است.

تصاویر بیشتر

خرید کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری ارزان , کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری با قیمت ارزان , خرید Sooremehr Pub ارزان , Sooremehr Pub با قیمت ارزان , خرید پستی کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری ,خرید اینترنتی کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری, خرید کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری با قیمت 24950 ,خرید کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری فقط 24950 ,خرید Sooremehr Pub کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری ,خرید Sooremehr Pub با قیمت 24950,kharid کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری, gheymat کتاب خاطرات سفیر نسخه مصور - اثر نیلوفر شادمهری  

قناری نیلوفر ,سفیر ,کتاب ,خاطرات ,اثر ,مصور ,مصور اثر ,اثر نیلوفر ,سفیر نسخه ,نسخه مصور ,خاطرات سفیر ,مشاهده جزئیات محصولمنبع

مدارس تهران فردا تعطیل است

نرم افزار آموزشی نقاشی رنگ روغن توسط باب راس

بازی Superman Returns مخصوص PS2

بشقاب مسی مینا کاری مدل چشمه کد 03L

کتاب قانون اثر شیخ الرئیس بوعلی سینا انتشارات سروش 8 جلدی

کوله پشتی گابل مدل 221905 Lucky

پوشه طرح ابر و باد کد 007 بسته 10 عددی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

پارکت آرتا بازاریابی دیجیتال خرید از علی اکسپرس و تحویل در ایران فروشگاه دی جی مارکت شرکت اعزام دانشجو به اوکراین اینجا همه چی هست قیمت لوازم یدکی بلدوزر 355 شخصی iqsasy فروشگاه اینترنتی ورزشی